Seinäjoki RN 5.9.2020

Tuomari: Harto Stockmari (19 kpl)


PU 1 1 ROP Gwenda Day After Day
PN 1 SERT VSP Myhappiness Playing For Keeps
PU 2 SERT Dalimattas Lille Digiloo PN 2 VARA-SERT Myhappiness Stand By Me
PU 3 VARA-SERT Gwenda Easy Lover PN 3 Nice Try None Of Your Business
  PN 4 High-Glade’s Dina Daylight
  ROP-VET High-Glade’s Dina Daylight
ROP-kasvattaja BIS 2 Myhappiness kennel  
   

Urokset

Junioriluokka

EH 1 Myhappiness Stuck On You
(Bumtsi Bum Itsy Bitsy Spider - Myhappiness Hey Good Looking) 

Nuorten luokka

ERI 1 SA PU 2 SERT Dalimattas Lille Digiloo
(Quashee Mind Urown Glitznglama – Dalimattas Lilla Yvonne)
EH 2 Nappulavaaran Sinuhe
(Huisin Journey To Glory – Nappulavaaran Kuka Muu Muka)

Avoin luokka

ERI 1 SA PU 3 VARA-SERT HeW-19 HeJW-19 Gwenda Easy Lover
(Shelridge Severin – Gwenda Sirius)
ERI 2 Mistmere Masterpiece For Shelridge
(Lafitte De Moorstile Chez Shelridge – Mistmere Picture Perfect)
EH 3 Jeonan Restored Fame
(Susadan Fedya – Jeonan Fallen From Stars)

Valioluokka

ERI 1 SA PU1 ROP FI&LT MVA Gwenda Day After Day
(Sweet Me Believe In Dream – Gwenda Windy Morning)

 


Nartut

Junioriluokka

ERI 1 SA PN 2 VARA-SERT Myhappiness Stand By Me
(Bumtsi Bum Itsy Bitsy Spider - Myhappiness Hey Good Looking)
EH 2 Taikatuokion Päivänsäde
(Käpäläkoplan Hugo – Taikatuokion Aamuusva)

Nuorten luokka

ERI 1 SA PN 3 Nice Try None Of Your Business
(Shadeland Wind Beneath My Wings - St. Kilda’s Dreamside)
EH 2 Pähkinäpolun Lounatuuli
(Sunland Show Time Warrior – Pähkinäpolun Floora)
ERI Myhappiness Quick Choice
(Kiitäjän Bablo – Myhappiness Just A Dream)

Avoin luokka

ERI 1 SA PN 1 SERT VSP Myhappiness Playing For Keeps
(Ketrin's Pepperoni - Myhappiness Hey Good Looking)
EH 2 Aqinta’s Aim To The Top Mareena
(Käpäläkoplan Mustalumi - Aqinta's Love At First Sight)

Valioluokka

ERI 1 SA FI MVA Myhappiness Magic Touch
(Onnenpisaran Voittamaton Riemu – Myhappiness Apple Of My Eye)
ERI 2 SA LT MVA Bluemeadow's Cookies N'gream Make U Dream
(Sparks Of The Tempest Easy Lover - Bluemeadow's Quizzing For Fun)

Veteraaniluokka

ERI 1 SA PN 4 ROP-VET FI MVA EEVV-16 EEV-16 High-Glade’s Dina Daylight
(Moorwood Caribbean Blue Lover – Sound’s Sweet Sunny)
ERI 2 SA FI AVA-H Myhappiness A First One
(St. Kilda’s That’s The Spirit – Moorwood Caribbean Night Gown)
EH 3 LT VMVA Dreamhill Piece Of My Heart
(Bridemoor's Sergeant Pepper - Satulinnan Nupun Nella)


Kasvattajaluokka

1 KP ROP-kasvattaja BIS 2 kennel Myhappiness